تجربیاتی از سرویس های اینترنتی ایرانی – قسمت 1 ( شیراز تخفیف )

بسم ربی

به عنوان کسی که نزدیک به 15 سال کاربَر اینترنت هستم، استفاده از سرویس های آنلاین یکی از روزمره هام شده و چون خودم هم دستی بر آتش مشاوره و همراهی با دوستانی که سرویس های آنلاین ارائه می کنند دارم، تصمیم گرفتم گهگداری تجربیاتم رو از سرویس های آنلاینی که استفاده میکنم منتشر کنم.

– تجربه ای با شروع خوب و پایان بد ( شیراز تخفیف )
کافیه شیرازی باشی، مهمون داشته باشی و بخوای یکی از سرویس های تخفیف دار استفاده کنی، شیراز تخفیف رو باز می کنی و با کلی آفر از سمت رستوران ها و بیرون برها و فست فودی ها مواجه می شی.
من هم برای یک مهمونی رودروایسی دار، یکی از همین آفرها رو انتخاب کردم.
طبق نکته ای که در سایت درج شده بود، پیش از خرید با رستوران سنتی دهلیز تلفنی هماهنگ کردم.
فرآیند انتخاب سرویس، تجمیع آفرهای مختلف توسط شیراز تخفیف به راحتی انجام شد، پرداخت رو انجام دادم و کد تخفیف رو برای مراجعه به رستوران سنتی دهلیز دریافت کردم.


اما…
وقتی به رستوران مراجعه کردم، با وجود اینکه حتی به صورت پیش پرداخت هزینه سرویسی که میخواستم رو پرداخت کرده بودم و انتظارات بهتری داشتم، پذیرش رستوران کدها رو ازم به صورت شفاهی پرسید و توی یک دفتر یادداشت کرد. ( بدون اینکه حتی کدها رو با نرم افزار یا سرویس آنلاین خاصی چک کنه ) و بدون ارائه هیچ فاکتور، رسید و یا حتی برگ پرداخت گفت که منتظر بمونم تا غذاهام آماده بشه.
قاعده اینه که وقتی مبلغ پیش پرداخت میشه، پذیرنده آمادگی ارائه کالا رو در یک زمان معقول داشته باشه که اصلا اینطور نبود، نزدیک به 30 دقیقه معطل شدم و تازه بعد از مراجعه به پذیرش برای پیگیری اینکه آیا سفارش بنده آماده است یا خیر، گفتن که چند دقیقه دیگه آماده میشه.
و قسمت بسیار بد داستان…

من به صورت آنلاین و براساس اعتماد به شیراز تخفیف از این رستوران سرویس گرفتم، غذا کاملا یخ بود، بسته بندی واقعا بد و آبرو بر بود، نانی که همراه غذا بود خشک شده بود و به صورت کاملا مشخص داشت داد میزد که سرویسی که داری تخفیف دار خرید می کنی با یک کیفیت بسیاااااااار نازل در اختیارت قرار می گیره.
متاسفانه وقتی متوجه این داستان شدم که سر سفره و در حضور میهمان ها سفارش رو باز کردم و حسابی موجب آبروریزی شد.

شاید فکر کنید این ماجرا زیاد به شیراز تخفیف ارتباطی نداره، درسته! مستقیم ارتباطی نداره. اما من به عنوان مشتری به شیراز تخفیف اعتماد کردم و هزینه سرویس رو به شیراز تخفیف پرداخت کردم و بد عمل کردن مشتریِ شیراز تخفیف، موجب بی اعتمادی به خودِ شیراز تخفیف می شه. به نظر می رسه شیراز تخفیف و دیگر سرویس های تخفیف گروهی، نیاز داره بخش “ ارزیابی خدمات ” و یا ” کیفیت خدمات ” رو برای بررسی مستمر سرویس هایی که از طریق سایت اون ها ارائه می شه جدی تر بگیرند.

پ.ن : سایت شیراز تخفیف از جمله سرویس های محلی(Local) هست که توی حوزه شهر شیراز داره خیلی خیلی خوب عمل میکنه، مدیر این وب سایت رو توی Eventهای مختلف شیراز دیدم و چندباری هم تلفنی با هم صحبت کردیم، خیلی خوبه که سرویس های محلی گسترش پیدا کنند و نیازهای منطقه ای کاربران رو تامین کنند. آرزوی موفقیت برای دوستان عزیزم در شیراز تخفیف دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*