آشنایی مختصر

بسم ربی!

علیرضا کاربُر – ۱۷ بهمن ۱۳۶۰- شیراز !

درست در میانه روزهای سخت زندگی مردم و در ابتدای یک تغییر بزرگ در کشورم، به دنیا آمدم.

دبستان شهدای آموزش و پرورش، مدرسه راهنمایی نمونه مردمی شهید سیدکاظم موسوی، دبیرستان نمونه مردمی شهید شرافتیان، پیش دانشگاهی امام علی (ع)، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشکده شهید باهنر شیراز و دانشگاه شیراز ! از ابتدایی تا کارشناسی ارشدم بودند…

علیرضا کاربر

کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد را فناوری اطلاعات ( با گرایش تجارت الکترونیک ) خواندم.

در اواسط سال ۸۴ با همراهی دوست عزیزم، سید عباس حقایقی ( آن روز ها مهندس حقایقی بود و امروز حجت الاسلام سیدعباس حقایقی )، شرکت رهاورد صبح وصال را راه انداختیم و هنوز هم همانجا مشغولم…

مدتی بعد با قبولی در آزمون مشاوره سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، افتخار فعالیت ارائه مشاوره در دو حوزه ” مشاوره نرم افزار ” و ” مشاوره مدیریت فناوری اطلاعات و آموزش “ را کسب نمایم.

اندک تجربه ای ناشی از درگیر بودن در حوزه های مختلف کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، دلیلی شده که برخی از عزیزان برای موضوعاتی در حوزه کسب و کارهای الکترونیک(فروش آنلاین، آموزش آنلاین و…)، بازاریابی دیجیتال، اجازه بدهند در کنارشان باشم و به عنوان مشاور کسب و کار الکترونیک‌شان خدمت نمایم.

بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، به سمت علاقه قدیمی رفتم که مدتی بود از آن غافل شده بودم و همچنان نیز به تدریس در برخی از مراکز دانشگاهی ( پیام نور، آزاد، علمی کاربردی ) شیراز و استان فارس به تدریس مشغولم ( البته هیات علمی نیستم 😀 ).

به تدریس به عنوان یک ابزار نگاه می کنم، ابزاریی برای همراهی دانشجویان در تشکیل نسلی متعهد، متخصص، بی ادعا و حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات.

قصد دارم از کسب و کار و تجارت و فناوری و زندگی بنویسم…